Viac info" />

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

Zvýšené kapacity a frekvencie na trase Gdynia-Karskrona

Vďaka zlepšeniu cestovného poriadku zákazníci spoločnosti Stena Line môžu prepravovať viac kamiónov z Poľska do Švédska / Nórska v pondelok. Extra odchod je o 22:00 hodine. Doposiaľ bol odchod o 19:30 hod. Nový plán načasovania je teraz o 19: 00 hodine.

Okrem toho má spoločnosť Stena Line navyše aj odchod v opačnom smere od mesta Karlskrona o 08:30 hodine v pondelok. To dáva zákazníkom efektívnejšie vybavenie prepravy.

V roku 2014 spoločnosť Stena Line vykonala 116.966 prepráv na trase Karlskrona-Gdynia, čo je o 14% viac v porovnaní s rokom 2013 aj napriek tomu, že má nového konkurenta TTLine na trase Swinoujscie-Trelleborg (spájajúca Unity Line a Polferries na tejto trase). To tiež zvyšuje celkovú frekvenciu všetkých prevádzkovateľov plaviacich sa zo Swinoujscie v podobe 10-11 odchodov denne.

Vďaka zlepšeniu cestovného poriadku Stena Line teraz ponúka dva-tri odchody denne (jeden v piatok) na Gdynia-Karlskrona, čo umožňuje zákazníkom hladké dodávky medzi stredným, severným a východným Poľskom a Škandináviou. Táto trasa tiež slúži pre zákazníkov z Ukrajiny, Rumunska, Bulharska, Českej republiky, Slovenska a Maďarska.

Zdroj: Transservice/Stena Line

Foto: Internet