Viac info" />

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

„Toyota Dni“ ponúknu obľúbené modely v exkluzívnej výbave Selection

  • „Toyota Dni“ sa uskutočnia v piatok 18. a v sobotu 19. augusta 2017 u všetkých autorizovaných predajcov značky Toyota v SR
  • Dni v znamení edície Selection – obľúbené modely Aygo, Yaris, Auris a RAV4
  • Cenové zvýhodnenia modelov vo výbave Selection až do výšky 3 200 

Celorepubliková akcia „Toyota Dni“ sa uskutoční v dňoch 18. a 19. augusta 2017 u všetkých autorizovaných predajcov značky Toyota na Slovensku. Spoločnosť Toyota Central Europe–Slovakia pri tejto príležitosti ponúkne štyri obľúbené modely v dizajnovom prevedení Selection. Súčasťou víkendovej ponuky bude aj špeciálna ponuka pre všetky modely Toyota

V rámci „Toyota Dni“ budú pre zákazníkov pripravené nasledovné ponuky:

Nová Toyota Yaris s benzínovým motorom 1,5 l s výkonom 111 k a kombinovanou spotrebou 5 l/100 km. Rad Selection ponúkne okrem tejto motorizácie samozrejme aj verziu hybrid, ktorá je svojou spotrebou 3,3 l/100 km ideálnou do mestskej prevádzky. Nový Yaris ponúka vysoký komfort a kvalitu spracovania. Paket bezpečnostných systémov Toyota Safety Sense je súčasťou už základnej výbavy nového modelu. Rad Selection dodáva novej Toyote Yaris nezameniteľnú podobu vďaka farebným detailom ako v interiéri, tak aj na karosérii vozidla. Yaris vo verzii Selection začína na sume 13 690 €, vo verzii hybrid už od 15 990 €.

V tejto výbave zákazníci získajú napr. dvojzónovú klimatizáciu, multimediálny systém Toyota Touch 2 alebo zadnú parkovaciu kameru.

V dizajnovej edícii Selection je pre zákazníkov taktiež k dispozícii aj obľúbené SUV Toyota RAV4, a to so špeciálnym lakovaním karosérie či luxusným koženým čalúnením sedadiel. Exteriér vozidla zaujme na prvý pohľad. Na rozdiel od klasickej verzie je pri rade Selection lakovanie bočných prahových líšt, kryt podbehov kolies alebo predného nárazníka vo farbe karosérie. V prípade laku je možné voliť medzi zirkónovou striebornou či tmavou hlbinnou modrou (podľa dostupnosti skladových vozidiel). Čalúnenie sedadiel je taktiež v dvoch farebných kombináciách, a to vínovo červenej pre strieborný exteriér a béžovej pre modrý exteriér. Nová exkluzívna Toyota RAV4 s výbavovým stupňom Selection je k dispozícii s konvenčným či úsporným hybridným pohonom.

Cena modelu už 28 700 €. V rámci aktuálnej akciovej ponuku môžu zákazníci získať model RAV 4 vo výbave Selection s cenovým zvýhodnením až 2 000 € a navigáciou v hodnote 660 € ZADARMO.

Toyota Aygo v prevedení Selection uspokojí nejedného milovníka veľkomesta. Športovejší a exkluzívnejší vzhľad nestráca nič zo svojej hravosti. Vďaka mnohým vymeniteľným prvkom výbavy interiéru je možné si poskladať Aygo Selection podľa svojich predstáv. Panely prístrojovej dosky, panely stredovej konzoly, kryty radiacej páky vrátane úpravy samotnej hlavice, kryty prívodov vzduchu, horné panely bočných dverí, čalúnenie či obšitie koberčekov môžu ožiť v modrej, bielej či čiernej farbe. Pôžitok z jazdy za volantom nového Ayga ešte umocní dotyková 7-palcová obrazovka, zadná parkovacia kamera či elektricky nastaviteľné vonkajšie zrkadlá. Aygo Selection je k dispozícii v 4 farebných odtieňoch. Biela, modrá, červená a sivá metalická.   Cena modelu od 9 990 €.

–  Posledným modelom, ktorý bude počas „Toyota Dní“ k dispozícii v unikátnom prevedení Selection je Toyota Auris, a to taktiež v prípade oboch verzií – hatchback aj Touring Sports (kombi). Selection zahalí Auris do perleťovej bielej, červenej rubínovej alebo sivej granitovej s čiernymi akcentami, ktoré vozidlu zabezpečia osobitejší a príťažlivejší vzhľad. Farby dokonale ladia so štýlovými doplnkami v čiernej úprave: strechou vrátane zadného spojleru a strešnej antény v tvare žraločej plutvy, vonkajšími spätnými zrkadlami, prednou mriežkou chladiča a bočnými lištami a vo verzii Touring Sports aj so strešnými lyžinami. Štýlový Auris začína už od 17 240 € ako vo verzii hatchback tak aj v karosérii Touring Sports (kombi) a celkové cenové zvýhodnenie je až 3 200 €.

Cenová zvýhodnenia na vyššie uvedené modely, ale taktiež na ďalšie obľúbené modely zaistia počas „Toyota Dní“ akciovú ponuku, ktorá ponúka jedinečné zľavy naprieč celým portfóliom značky Toyota. Nový Yaris je tak v rámci ponuky so zľavou až 1 050 €, v prípade modelu AYGO je zľava až vo výške 400 €. Najnovšiu Toyotu Auris dostane zákazník s jedinečným zvýhodnením až 3 200 € (verzia Touring Sports).

Obľúbenú Corollu je možné získať až o 2 200 € lacnejšie a na Verse ušetria rodiny až 1 600 €.

Záujemcovia o mestský crossover Toyota C-HR získajú zľavu na vozidlo 500 € oproti štandardným cenám, pre výbavy Active, Dynamic a Executive navigácia v hodnote až 800 € zadarmo. Na výbavu Executive s paketom Prémium poskytuje Toyota dodatočnú zľavu a to vo výške 500 € .

Cena modelu začína od 18 290 €. Mesačná splátka v prípade využitia financovania Garant je už od 199 € mesačne!

V ponuke pre väčšinu modelov je revolučné financovanie Toyota Garant s 0 % úrokom. V prípade platby v hotovosti dostanú zákazníci PZP a havarijné poistenie na 1 rok zadarmo.

 

Zdroj: Transservice/Toyota
Foto: Toyota