Viac info" />

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

Servisy Scania sú pripravené na zimu

Súčasťou kampane je dôkladná malá i veľká servisná prehliadka, ktorá pripraví vozidlo na zimu. Pri prehliadkach je skontrolovaná hladina a bod zmrznutia chladiacej kvapaliny, čelné sklo, vyhrievanie spätných zrkadiel, pneumatiky, akumulátory a elektrolyt, vonkajšie osvetlenie, stav zásteriek i reflexných tabúľ a vykoná sa i výmena vložky vysúšača vzduchu. Všetky tieto úkony sú v rámci prehliadok poskytované v mimoriadne výhodných kampaňových cenách a ku každej prehliadke prináležia aj dva darčeky zdarma.

Okrem toho je možné vo všetkých servisoch Scania na Slovensku do 28. februára 2015 využiť zvýhodnené ceny na servisné balíčky a príslušenstvo, 10% na akumulátory i 20% na všetky produkty kolekcie Scania Truck Gear.

Dopravcom na Slovensku je k dispozícii šesť vlastných servisov Scania, v ktorých sú pripravené servisné tímy poskytnúť profesionálne služby aj v sobotu, po dohode i v nedeľu, kedy vozidlá nepracujú a dopravcovia tak ušetria náklady na zbytočných prestojoch svojich vozidiel.

„Zimné obdobie prináša na cesty mnoho nástrah, ktoré nie je dobré podceňovať. Preto je pre dopravcov návšteva našich servisov v rámci zimnej kampane ideálnou príležitosťou na prípravu vozidla na zimu a na využitie špeciálnej ponuky opravy vozidiel a nákupu zľavneného príslušenstva,“ hovorí Jiří Bíbr, manažér podpory predaja servisných služieb Scania CER (SK, CZ, HU).

Zdroj: Transservice/Scania

Foto: Scania