Viac info" />

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

SCANIA CO2NTROL CUP 2018

Nová súťaž pre majiteľov a vodičov prepojených vozidiel Scania o hodnotné ceny. Na celom svete je v prevádzke už viac ako 350 000 prepojených vozidiel Scania a údaje z nich získané pomáhajú optimalizovať plánovanie a prevádzku. V neposlednom rade systémy vozidla umožňujú vodičom vyhodnocovať ich štýl jazdy, čo zároveň vedie k efektívnejšej prevádzke a nižšej spotrebe. V tomto ohľade slovenskí a českí vodiči vozidiel Scania patria k tým najlepším.

„Veľmi nás teší, že v stredoeurópskom regióne Scania CER máme vodičov s najvyšším hodnotením Driver Support nielen v Európe, ale na celom svete,“ hovorí Matěj Venhoda, manažér servisných služieb Scania CER. „Rozhodli sme sa preto pripraviť súťaž založenú na mnohých ukazovateľoch z FMS (Fleet Management System) o hodnotné a veľmi zaujímavé ceny. Každý mesiac napríklad odmeníme najlepšieho, ktorý získa cenu z kolekcie Scania Truck Gear v hodnote 150 EUR.“

Táto originálna súťaž bude prebiehať od 1. 5. 2018 do 31. 8. 2018. Vzhľadom k vyhodnocovaniu súťaže na základe dát z vozidla, nie je potrebné nikde cestovať, obetovať voľný čas alebo sa akokoľvek obmedzovať. Stačí len jazdiť ako zvyčajne a byť lepší ako ostatní!

Súťaž SCANIA CO2NTROL CUP 2018 je určená pre všetky vozidlá Scania s komunikátorom C200 alebo C300 (vozidlá vyrobené po 7/2011).  Najlepší budú vyhodnocovaní podľa radu kritérií, ako sú Scania Driver Support, prepravný výkon, voľnobeh, spotreba paliva a ďalšie. Pre zaistenie objektívneho priebehu súťaže SCANIA CO2NTROL CUP 2018 musí každé registrované vozidlo najazdiť minimálne 4 000 km mesačne.

Okrem atraktívnych cien a záverečného večierku, sa môžu 3 najlepší tešiť na zájazd do výrobného závodu Scania vo Švédsku. Viac informácií a prihlášku nájdete na všetkých pobočkách spoločnosti Scania a tiež na adrese: www.scaniacontrolcup.sk

Zdroj: Transservice/Scania

Foto: Scania