Viac info" />

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

QOROS predstavil na autosalóne v Guangzhou nový QOROS 3 CITY SUV 1.6T a novú konektivitu

Qoros 3 City SUV 1.6T
Symbolickým stiahnutím plachty bol odhalený v poradí už tretí sériovo vyrábaný model, ktorý demonštruje výraznú evolúciu vlastného dizajnérskeho jazyka značky Qoros. Moderný dizajn a flexibilita verzie City SUV je ilustrovaná zvýšenou svetlou výškou, veľkými kolesami, či zvýšeným posedom vodiča. Ponúka veľkorysý vnútorný priestor a viac kontroly pre vzrušujúci zážitok z jazdy.

Nový Qoros 3 City SUV 1.6T je navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky pre prémiovejší metropolitný životný štýl a preto je ideálny pre jazdu v meste i mimo neho. Nový model bude uvedený na čínsky trh na budúci mesiac (december 2014) so štartovacou cenou 140 000 RMB.

Qoros 3 City SUV 1 Qoros 3 City SUV 2 Qoros 3 City SUV 3 Qoros 3 City SUV 4 Qoros 3 City SUV 5 Qoros 3 City SUV 6

QorosQloud 2.0
Svoju svetovú premiéru zaznamenala aj druhá generácia priekopníckej platformy služieb pripojenia QorosQloud 2.0. S pokročilou konektivitou na palube každého vozidla značky Qoros, umožňuje táto najnovšia aktualizácia jednoduchšie a zábavnejšie používanie služieb pripojenia QorosQloud, pričom ešte viac obohacuje digitálny život užívateľa a zabezpečuje zážitok, ktorý presiahne hranice vozidla.

Návštevníci autosalónu v Guangzhou majú možnosť vyskúšať si QorosQloud 2.0 priamo vo vystavenom vozidle upravenom pre tieto účely, ktoré je dynamickou interpretáciou sériovo vyrábaného vozidla Qoros 3 City SUV 1.6T. Vďaka úplne otvorenej jednej strane a priehľadnej streche môžu návštevníci vidieť obrazovku MMH od značky Qoros a bližšie sa zoznámiť s aktualizáciou platformy QorosQloud.

QorosQloud 2.0 bude k dispozícii všetkým už existujúcim zákazníkom vlastniacim vozidlo Qoros ako bezplatná aktualizácia a to už od začiatku roka 2015.

The Qoros 3 City SUV 1.6T Concept, designed to showcase QorosQloud 1 The Qoros 3 City SUV 1.6T Concept, designed to showcase QorosQloud 2

 

Nezávislá, dynamická, orientovaná na úspech: to je spoločnosť Qoros

Automobilka Qoros bola založená v roku 2007 a jej sídlo je v Číne. Jej medzinárodný Tím zložený zo skúsených automobilových odborníkov pracuje na vývoji celého radu vozidiel, ktoré spĺňajú celosvetové štandardy v oblasti dizajnu, inžinierstva a kvality.

Po svojom medzinárodnom debute na autosalóne v Ženeve v marci 2013, sa prvý model značky Qoros – Qoros 3 Sedan – stal prvým vozidlom vyvinutým v Číne, ktoré získalo maximálne hodnotenie päť hviezdičiek v nárazových testoch Euro NCAP. Organizácia Euro NCAP neskôr oznámila, že Qoros 3 Sedan zároveň dosiahol jedno z najvyšších skóre v priebehu celej 16-ročnej histórie organizácie.

Druhý sériovo vyrábaný model značky Qoros 3 Hatch debutoval na autosalóne v Ženeve v marci 2014. Odniesol si čestné uznanie „Honourable Mention“ z udeľovania prestížnych ocenení Red Dot Awards ako uznanie kvality jeho dizajnu, pričom získal ešte niekoľko ďalších ocenení na autosalóne v Pekingu v apríli 2014.

Úplne nový, vysoko efektívny a environmentálne ohľaduplný výrobný závod automobilky Qoros v Changshu zabezpečuje sériovú výrobu modelov Qoros 3 Sedan, Qoros 3 Hatch a Qoros 3 City SUV 1.6T.

Zdroj: Transservice/qorosauto.sk

Foto: qorosauto.sk