Viac info" />

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

Pozor: Cez víkend vás čakajú dopravné obmedzenia!

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) upozorňuje vodičov na viaceré víkendové obmedzenia. Na diaľnici D1 medzi Trenčínom a Nemšovou budú vymieňať od soboty mostný uzáver, začnú sa aj opravy nerovností na vozovke v úseku D1 Trnava – Hlohovec. Na obmedzenia sa cez víkend musia pripraviť aj vodiči v Bratislave. Opravovať totiž budú aj úsek diaľnice D2 medzi križovatkou Lamač a tunelom Sitina v smere do Petržalky. Agentúru SITA o tom informoval hovorca NDS Marcel Jánošík.

Na moste diaľnice D1 medzi Trenčínom a Nemšovou v smere do Nemšovej začnú v sobotu vymieňať mostný uzáver. Most sa nachádza nad riekou Váh blízko Skalky nad Váhom. Doprava tu bude obmedzená od soboty 7. júna od 18:00 do 21. júna do 18:00. Uzavretý tu v tom čase bude celý jazdný pás, doprava bude presmerovaná do druhého jazdného pásu, ktorý bude obojsmerný.

Nerovnosti na vozovke od soboty budú opravovať aj v úseku diaľnice D1 medzi Trnavou a Hlohovcom. Až do piatku 13. júna tu budú frézovať povrch cesty a následne pokladať nový asfaltový koberec. Obmedzený bude na približne štyroch kilometroch ľavý (rýchly) jazdný pruh, doprava bude presmerovaná do voľného pruhu.

Cez víkend bude obmedzená doprava aj v Bratislave, pred tunelom Sitina. Pre frézovanie cesty a kladenie nového mikrokoberca bude od soboty od 07:00 do nedele 15:00 uzavretý ľavý jazdný pruh v úseku medzi križovatkou Lamač a tunelom Sitina v smere do Petržalky. Doprava bude presmerovaná do voľného jazdného pruhu.

 

Zdroj: netky.sk

Foto: Ilustračné, internet