Viac info" />

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

Oficiálny BMW VIP Shuttle Servis pre GLOBSEC 2015

BMW Group Slovakia sa stal opätovným partnerom už desiateho ročníka medzinárodného fóra GLOBSEC, ktoré sa bude konať v dňoch  19. až  21. júna 2015 v Bratislave. BMW dodá organizátorom k dispozícii flotilu vozidiel pre zabezpečenie VIP shuttle servisu pre pozvaných hostí z celého sveta. Summit GLOBSEC je jedným z najvýznamnejších európskych podujatí na tému zahraničnej politiky a bezpečnosti. Už teraz sa očakáva, že sa 10. ročníka zúčastní najvyšší počet prezidentov, premiérov a ministrov zahraničných vecí v histórii konferencie. V uplynulých rokoch pritom pozvánku GLOBSEC-u prijalo viac ako 800 hostí z vyše 65 krajín celého sveta.

Michael Kordys, generálny manažér BMW Group Slovakia, uviedol: “Sme potešení, že GLOBSEC už 10 rokov pomáha zviditeľňovať Slovensko vo svete a BMW je pri tomto významnom podujatí. Tento rok budú zapožičané dve desiatky automobilov BMW pre potreby zabezpečenia dopravy a ochrany hostí a ostatných delegátov.” 

Róbert Vass, zakladateľ konferencie GLOBSEC a viceprezident Stredoeurópskej strategickej rady, organizátora tohto medzinárodného stretnutia, uviedol: „Pevnou súčasťou organizovania tohto významného stretnutia pre Slovensko, ktoré patrí medzi päť najvýznamnejších na svete, sú vozidlá BMW, ktoré spĺňajú všetky bezpečnostné kritériá, ako aj nároky na reprezentatívnosť, ktorú si úroveň tohto podujatia vyžaduje.“

Zdroj: Transservice/BMW Group

Foto: BMW Group