O nás

Sme tu pre Vás

Vitajte v našich nových priestoroch

Prečo si vybrať TRANSSERVICE

Analýza požiadaviek

Aby sme naším zákazníkom poskytli presne to čo potrebujú, dôkladne preveríme ich požiadavky a pripravíme ponuku na mieru.

Realizácia služieb

Naše služby realizujeme s maximálnym nasadením, dôrazom na kvalitu a preto sa vždy môžete spoľahnúť na požadovaný výsledok.

Spokojný zákazník

Výsledkom našej práce je spokojný zákazník a to nás posúva vpred aby sme mohli poskytovať len tie najlepšie služby na trhu.

Náš team

Ing. Katarína Vinceová
riaditeľka spoločnosti
Ing. Erika Malová
oddelenie DPH
Stanislava Sečenová
ekonomické oddelenie
Peter Vince
riaditeľ služieb

Prečo si vybrať TRANSSERVICE

Serióznosť a spokojnosť

Sme firma s viac ako 10 ročnou históriou zameraná na poskytovanie služieb pre dopravné spoločnosti. Našim cieľom je čo najvyššia spokojnosť zákazníkov, ktorým chceme pomáhať v rozvoji ich biznisu. Vzťahy budujeme najmä serióznym a partnerským prístupom.

Máme radi našu prácu

Potešenie z práce sú našimi dôležitými hodnotami a na ich základoch staviame princípy našej vzájomnej spolupráce. Naša práca nás baví a preto neustále pracujeme na modernizácii, ktorá Vám prinesie konkurenčnú výhodu a ušetrí čas.

Ponuka na mieru

Za službami, ktoré poskytujeme stoja profesionáli, ktorí Vám budú k dispozícii zo svojimi skúsenosťami 24 hodín denne. Vďaka nášmu profesionálnemu prístupu k zákazníkovi sa môžete sústrediť na svoje hlavné aktivity. Sme schopný Vám pripraviť balíček služieb „ušitý na mieru“ Vašej spoločnosti.

display