Viac info" />

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

NOVINKA: Mobilná aplikácia viaTOLL v Poľsku

Elektronický systém výberu mýta viaTOLL je všetkým užívateľom odteraz jednoduchší. Rýchly prístup k základným funkciám systému moderným spôsobom bol 18.11 sprístupnený prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie viaTOLL.

Prostredníctvom aplikácie je možné:

  • skontrolovať zostatok účtu predplatnej dohody;
  • dobiť účet predplatnej dohody platobnou alebo flotilovou kartou;
  • nájsť trasu do najbližšieho zákazníckeho miesta;
  • pozrieť si základné údaje dohody užívateľa systému viaTOLL.

viatoll-mailing-aplikacja-sk

Aplikácia je bezplatná pre všetkých užívateľov smartfónov a tabletov s operačným systémom Android (verzia min. 2.3) a iOS (verzia min. 7.0). Čoskoro bude sprístupnená aj aplikácia pre systémy Windows. V prípade akýchkoľvek otázok alebo pochybností týkajúcich sa používania mobilnej aplikácie viaTOLL kontaktujte Telefonické zákaznícke centrum viaTOLL.

Aplikácia je dostupná v poľštine, angličtine, nemčine a ruštine.

Elektronický systém výberu mýta viaTOLL je systém elektronického účtovania mýta na cestách, ktoré sú zahrnuté do tohto systému. V Poľsku má systém vlastný názov viaTOLL. Pre vodičov motorových vozidiel alebo jazdných súprav s prípustnou celkovou hmotnosťou ≤ 3,5 tony je systém viaTOLL alternatívou k manuálnemu spôsobu platenia mýta na mýtniciach za jazdu po vybraných úsekoch spoplatnených diaľnic v správe poľskej Národnej diaľničnej spoločnosti.

Zdroj: Transservice/viaTOLL

Foto: viaTOLL