Viac info" />

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

Nové strážené parkovisko v blízkosti Calais

Na diaľnici A16 v blízkosti francúzskeho mesta Calais je od konca marca otvorené nové strážené parkovisko pre nákladné vozidlá. Parkovisko je prevádzkované spoločnosťou DK Trucks Park s kapacitou pre 250 nákladných vozidiel. Areál parkoviska je určený výhradne pre nákladné vozidlá, ktorý sa nachádza v blízkosti diaľničného zjazdu 53 približne 30 km od Calais. Má ideálnu polohu na A16 v blízkosti DFDS Ferry Terminal v Dunkerque, Calais a terminálu Eurotunelu.

img2

Miesto ponúka vodičom veľmi vhodné a ekonomické služby. Užívateľom ponúka potrebné zázemie s miestnosťami pre odpočinok, toaletami, sprchami, práčkami, sušičkami, kávovarmi, televíziou za veľmi rozumnú cenu. Pripojenie k internetu je zadarmo.

Bezpečnosť areálu parkoviska zaisťuje nepretržitá ochranka a kamerový systém. Celé parkovisko je oplotené a prichádzajúce aj odchádzajúce osoby sú kontrolované ochrankou. Poplatky za parkovanie (vrátane DPH) sa pohybujú od 5,40 EUR (2 hodiny) do 40,50 EUR (paušálna víkendová sadzba). Poplatok možno komfortne uhradiť aj bankomatovou kartou.

Pozrite si cenník parkoviska:

tarifa

Zdroj: Transservice

Foto: Dktruckspark