Viac info" />

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

Nové predajno-servisné stredisko Ford v Michalovciach

Dňa 16.7.2015 spoločnosť CarComplex v spolupráci so spoločnosťou Summit Motors Slovakia, oficiálnym dovozcom vozidiel značky Ford na Slovensku, slávnostne otvorili nové obchodno-servisné stredisko Ford v Michalovciach. Otvorenie sa konalo za účasti zástupcov značky Ford pre strednú a východnú Európu a predstaviteľov spoločnosti Sumitomo Corporation.

Viktor Molnár, oblastný riaditeľ spoločnosti Ford pre strednú a východnú Európu vo svojom príhovore povedal: „V Európe budujeme modernú, energickú, a zároveň hodnotnú značku, ktorá je vhodnou investičnou príležitosťou pre miestnych podnikateľov, ako je aj spoločnosť CarComplex v Michalovciach, a všetkým našim zákazníkom zaručuje maximálnu spokojnosť.“ 

Novo vybudovaný objekt sa nachádza na pozemku s výmerou takmer 3 300 m2 z čoho zastavaná plocha tvorí 730 m2. Predajňa so servisom sa nachádzajú neďaleko centra mesta, presnejšie v jeho severnej časti vedľa štvorprúdovej Vinianskej cesty v smere na Zemplínsku Šíravu. V blízkosti je aj čerpacia stanica a obľúbené obchodné centrum Zemplín.

Nová prevádzka bola navrhnutá v súlade s najnovšími požiadavkami výrobcu, a preto súčasným i budúcim zákazníkom Ford ponúkne služby špičkovej kvality.

Adresa prevádzky CarComplex, spol. s r.o. v Michalovciach:

07101 Michalovce, Športová 23 B

Zdroj: Transservice, Ford

Foto: Ford