Viac info" />

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

Nissan na Autoshow Nitra 2016

Od 13. do 16. októbra 2016 prebehne na výstavisku Agrokomplex Nitra 23. celoštátny autosalón – Autoshow Nitra 2016. Autoshow nadväzuje na minuloročný úspešný ročník, ktorý navštívilo viac ako 134 000 návštevníkov. Spoločnosť Nissan nebude na Autoshow Nitra 2016 chýbať. Expozíciu japonskej značky zaisťujú autorizovaní predajcovia ALBEX PLUS, Nitra aPOINT, Žilina v spolupráci s importérom vozidiel značky Nissan.

Pre návštevníkov je pripravený na stánku kompletný modelový rad vozidiel Nissan vrátane mimoriadne úspešných crossoverov Juke, Qashqai a X-Trail či mestských vozidiel Micraa kompaktný rodinný hatchback Pulsar. Chýbať samozrejme nemôže medzinárodný pick-up roka Nissan Navara, ktorý sa teší veľkej popularite v Európe i na Slovensku. Ponuku ľahkých úžitkových vozidiel doplní všestranná dodávka NV200. Na autosalóne bude prezentovaný tiež kompletný rad 100% elektrických vozidiel Nissan – model LEAF 30 kWh a eNV200.

Návštevníci tak budú môcť bližšie spoznať unikátne elektrické vozidlá Nissan a bližšie sa zoznámiť s najpredávanejším elektromobilom v histórií Nissanom LEAF, ktorý teraz ponúka dojazd 250 km.

118607_nissan_crossover_family

Pútať pozornosť bude aj najpredávanejší crossover v Európe Nissan Qashqai v limitovanej edícií Black Edition, ktorý nastavuje nový štandard pre sofistikovaný dizajn v segmente crossoverov s radom štýlových vylepšení, čo ho posúva ešte väčšmi do prémiového sektoru. Limitovaná edícia je založená na najvyššej výbave Tekna, ku ktorej boli pridané štýlové vylepšenia, ktoré zahŕňajú 19” čierne disky kolies z ľahkých zliatin ‘Ibiscus’, vnútorné prahy dverí nesúce názov limitovanej edície a štýlové strieborné panely predného a zadného nárazníka. Vozidlo je tiež vybavené panoramatickým strešným oknom a slečnou clonou ovládateľnou len jedným tlačidlom. Táto verzia modelu Qashqai tak ponúka všetky tieto prvky už v štandardnej výbave. Edícia Black Edition je k dispozícií v dvoch farebných variantoch – metalická čierna pre jedinečný čierny výzor a biela Pearl, ktorá ponúka kontrast bielej a čiernej.

Interiérová expozícia bude doplnená o exteriérovú prezentáciu ľahkých úžitkových vozidiel Nissan – medzinárodný pick-up roka Nissan Navara a dodávka NV200, ktorá bude k dispozícií v klasickej verzii so spaľovacím motorom ako aj v elektrickej verzii eNV200, ktorá ponúka nulové emisie a mimoriadne hospodárnu prevádzku. Nissan poskytuje záruku výrobcu na päť rokov alebo do najazdenia 160 000 km pre svoj celý rad nákladných vozidiel a dodávok, čím spoločnosť Nissan dokazuje, akú dôveru má v kvalitu svojich oceňovaných úžitkových vozidiel.

Stánok Nissan nájdete v hale M2, exteriérovú expozíciu ľahkých úžitkových vozidiel pre halou M2.

Zdroj: Transservice/Nissan

Foto: Nissan