Viac info" />

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

Labrinth si vybral automobil Rolls-Royce Wraith pre svoj nový hudobný video klip

Jeden z popredných britských pesničkárov, ktorý sa vo svete prezentuje pod menom Labrinth, si vybral automobil Rolls-Royce Wraith pre svoj nový hudobný video klip k singlu „Let it Be“ (Nechaj to byť).

Video sleduje Labrinthov tvorivý proces prostredníctvom série krátkych filmových medailónikov, ktoré ukazujú jeho kreativitu, pracovnú morálku a pozornosť k detailu.

„Video je o uplatnení vlastnej skúsenosti a osobitostí pri hľadaní ideálu. Rovnako aj o tvrdej práci s nádychom kreativity, ktorá môže vytvoriť niečo skutočne unikátne“, komentoval Labrinth.


Tieto pocity sú ozvenou jedinečného priestoru zákazkovej produkcie Bespoke poskytovanej majiteľom Rolls Royce Wraith. Bespoke je o úzkej spolupráci dizajnérov a remeselníkov Rolls-Royce s individuálnym prejavom vkusu a životného štýlu zákazníka Rolls Royce. Bespoke je o „nádychu kreativity“, ktorá je ďaleko za hranicami tradičných prvkov výbavy automobilov.

„Wraith je jedinečná kombinácia výkonu a štýlu určenej pre novú generáciu zákazníkov Rolls-Royce. Spolupráca so špičkovými umelcami ako Labrinth slúži k predstaveniu Rolls-Royce Wraith vo vysoko modernej interpretácii nadčasového luxusu,“ povedal Marc Mielau, generálny riaditeľ marketingu spoločnosti. „Naša pozornosť k detailu a neustále nepokojná snaha o dokonalosť budujú pozíciu Rolls-Royce ako vrcholného predstaviteľa luxusu a výrazu úspechu.“ Jeho nový album bude predstavený v decembri 2014.

Zdroj: Transservice/BMW Group

Foto: BMW Group/Youtube