Viac info" />

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

KOMPLETNÁ PONUKA PRODUKTOV NA PLATBU MÝTA PRE DOPRAVCOV V EURÓPE

Vážení dopravcovia,

radi by sme sa s Vami podelili o nové produkty, ktoré naša spoločnosť začala poskytovať. Vďaka spoločnosti Tracky Service Vám TRANSSERVICE ponúka prístup k nasledujúcim službám:

Zľavnené diaľnice a tunely

 • TIS-Pl / Via-T / Viaverde (FR / ES / PT)
 • Zariadenia Viacard a Telepass (IT),
 • DARS (Slovinsko),
 • Fréjus-Mt Blanc

Spoločnosť Tracky Service poskytne svojim členom maximálne percento zľavy podľa maximálnych zliav poskytnutých spoločnosťou.

Diaľnice a cestné dane bez zľavy:

 • Karta / zariadenie Toll Collect / Go-Box (Toll2go)
 • TCPP (Švajčiarsko),
 • Tankovacie karty

MÝTNE SLUŽBY : Palubnou jednotkou Telepass EÚ je možné hradiť diaľničné poplatky v rámci celej diaľničnej siete vo Francúzsku (10 rôznych prevádzkovateľov), Španielsku, Portugalsku, belgickom tunela Liefkenshoek a najnovšie aj v Taliansku. Z úsekov, kde je možné takto platiť, sú vyňaté len určité mosty vo Francúzsku.

 

                            

TALIANSKO: VIACARD a TELEPASS uľahčujú platenie talianskych diaľničných poplatkov.  Spoločnosť Tracky Service Vám poskytne maximálnu povolenú zľavu.

 

FRANCÚZSKO: Pre platbu mýta pre vozidlá nad 3,5 tony vo Francúzsku, Španielsku, Portugalsku, Taliansku, Rakúsku, v tuneli Liefkenshoek (Belgicko) a najnovšie aj v Poľsku (časť diaľnice A4) sa od apríla 2016 používa elektronická palubná jednotka s názvom Telepass EÚ

 

ŠPANIELSKO: Zariadenie EU Telepass je kompatibilné so sieťou VIA-T, ktoré umožňuje používateľom využívať služby elektronického mýtneho platobného styku v Španielsku, Portugalsku, Francúzsku a Taliansku.

 

PORTUGALSKO: Podľa dohody medzi Španielskom a Portugalskom môžu majitelia zariadenia TELEPAS EÚ platiť mýto na viac ako 1700 km portugalských diaľnic riadených 7 rôznymi prevádzkovateľmi, ako aj diaľnice v Španielsku, Francúzsku a Taliansku.

 

BELGICKO/SATTELIC: SATELLIC je satelitné zariadenie, ktoré zaznamenáva cestovnú trasu a vypočítava mýto. Nový mýtny systém sa vzťahuje na cesty v nasledujúcich regiónoch: Flámsko a Brusel, kde sa účtuje na kilometer a vo Valónsku, kde ide o cenu za kilometer podliehajúcu DPH.

 

RAKÚSKO A POĽSKO / TELEPASS  EURÓPA: Pre platbu rakúskych diaľničných poplatkov je nevyhnutné, aby  služba Go Box bola zaplatená. Jednoducho si vyzdvihnite GO jednotku z centier v Rakúsku. Pomocou služby Go Box môžete uskutočňovať odložené platby za prejdené trasy a získať výrazné zľavy na diaľničnom mýte. Zvýhodnená sadzba sa uplatňuje na vozidlá kategórie Euro 4 a vyššej kategórie.

MÝTO V NEMECKU / TOLL COLLECT:  Jednoducho požiadate o kartu TOLL-COLLECT, ktorá je nevyhnutná na zaplatenie poplatkov za používanie ciest v Nemecku. Fakturácia za prejazdy sa uskutočňuje v posledný deň každého mesiaca, splatná do konca nasledujúceho mesiaca.

 

MÝTO V SLOVINSKU A TTPCP ŠVAJČIARSKO: TRACKY CARD sa môže použiť na zaplatenie slovinských diaľničných poplatkov na všetky druhy vozidiel priamo v mýtnej kabíne bez použitia hotovosti alebo použitím tej istej predplatenej karty. Na vyžiadanie a doplnenie elektronického zariadenia ABC SYSTEM vydaného v režime ZERO, vám umožňuje získať zľavy až do výšky 45% na diaľničnom mýte.

 

TUNELY FREJUS / MONT BLANC / LIEFKENSHOEK,

Karty Frejus Tunnel a Mont Blanc sa vydávajú bezplatne na konkrétnu poznávaciu značku vozidla a môže byť použitá na cestovanie cez tunel Frejus a Mont Blanc s pohodlne odloženou platbou mýta a výraznou zľavou nad štandardnými sadzbami.

Európsky telepass, môžete využívať na cestovanie tunelom Liefkenshoeck v Belgicku. Je možné ho využiť aj na platenie diaľničného mýta v Taliansku, Francúzsku, Španielsku a Portugalsku.

 

VLAKOVÉ SLUŽBY

Náš partner FAI Servis spolupracuje s diaľničnými železničnými partnermi, ktorí ponúkajú všetky výhody intermodálnej dopravy a zľavy ponúkané jednotlivými operátormi:

 •   odložená platba mýta, bez poplatku za rezerváciu;
 •   náhrady na konci roka, ak je to vhodné;
 •   priame riadenie rezervácie.

Mnoho prepravcov si vyberá výhody kombinácie cestnej a železničnej dopravy a to z dôvodu: 

 •   úspora paliva a opotrebenia vozidla;
 •   prekročenie Švajčiarska bez prechodu cez colné úrady alebo platenie HVF;
 •   dosiahnutie väčšej autonómie vo vzťahu k hodinám za volantom;
 •   umožnenie vodičom odpočívať počas cestovania v spacích autách;
 •   zabránenie riziku dopravných pokút;
 •   preprava väčšej tonáže, ak je to povolené;
 •   zníženie emisií CO 2 a znečistenie.

Možnosť sledovať v reálnom čase použité mýto.

 • TrackyCard karta je akceptovaná na viac ako 1000 čerpacích staniciach, medzi ktorými sú Avia, Petromiralles a jej vlastná sieť v Taliansku.
 • Železničná diaľnica medzi Talianskom a Švajčiarskom, Rakúskom alebo Nemeckom.
 • Bezpečné parkovanie, umývanie, opravy.

 

https://www.trackymap.com/

 

 

Jednoduchá a mesačná fakturácia za každú krajinu s platbou až do 60 dní a vrátenie DPH prostredníctvom TRANSSERVICE, s.r.o.

Ak chcete získať konkrétnu ponuku, obráťte sa na našu kanceláriu TRANSSERVICE, s.r.o. zo sídlom v Sládkovičove na dole uvedených telefónnych číslach, alebo prostredníctvom e-mailu.

Váš team TRANSSSERVICE

TRANSSERVICE, s.r.o.
Z. Kodálya 1423/23
925 21 Sládkovičovo
Slovak republic

Telefón : +421 (0) 31 784 2352

Mobil:     +421 (0) 918 426 863 alebo +421 (0) 902 624 876  

E-mail:    info@transservice.sk