Viac info" />

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

Group M: Nový autorizovaný predajca BMW v Bratislave

BMW Group Slovakia v rámci rozvoja svojej dealerskej siete na Slovensku otvára prevádzku ďalšieho showroomu pre vozidlá značky BMW v Bratislave. Popri autorizovanom predajcovi Auto Palace Bratislava sa novým obchodným partnerom spoločnosti BMW Group Slovakia stala aj spoločnosť Group M so showroomom v bratislavskej Dúbravke.
Nový obchodný partner spoločnosti BMW Group Slovakia, spoločnosť Group M, vybudovala v priebehu piatich mesiacov nový objekt s celkovou plochou 6 200 metrov štvorcových. Predajca Group M bude odteraz na Harmincovej ulici v Bratislave ponúkať zákazníkom značky služby v súlade s novými štandardmi BMW. Dealer absolvoval certifikáciu pre predaj a servis vozidiel BMW, BMW M a BMW Premium Selection a certifikáciu pre servis vozidiel BMW i a pre vybudovanie verejnej nabíjacej stanice pre elektromobily BMW i.

Hlavnú časť budovy tvoria dve výstavné galérie pre 12 nových vozidiel a pre 8 vozidiel programu Premium Selection, Isetta Bar a jedinečný Business Lounge pre klientov, ktorí aj počas čakania na údržbu vozidla vyplnia čas realizáciou pracovných povinností. Na ploche servisu s 2 200 m2 je celkovo 18 pracovných miest v dielni, sklad na viac ako tisíc sád pneumatík, pneuservis so špičkovým laserovým vyvažovacím zariadením Corghi Eyelight a poloautomatickým prezúvacím zariadením Corghi Artiglio 500.

P90170905_lowRes

Group M – autorizovaný predajca BMW
Nové predajné miesto oficiálne inauguroval Michael Kordys, generálny riaditeľ spoločnosti BMW Group Slovakia, Christoph von Tschirschnitz, prezident BMW Group pre strednú a juhovýchodnu Európu, Jirko Malchárek, predseda predstavenstva Group M a Róbert Baumgartner, riaditeľ autorizovaného predajcu Group M.

Michael Kordys sa poďakoval investorom za obrovské úsilie, ktoré vynaložili pri vybudovaní nového autorizovaného predajcu na zelenej lúke: „Group M prináša tie najvyššie štandardy služieb zákazníkom vďaka celému tímu technických odborníkov vyškolených spoločnosťou BMW Group Slovakia a pracujúcich s najmodernejším diagnostickým vybavením a špeciálnymi nástrojmi. K dispozícii bude kompletné spektrum produktov a služieb zacielených na maximálnu spokojnosť zákazníkov.Tento jedinečný a impozantný showroom je svedectvom pretrvávajúcich príležitostí, ktoré Bratislava a celý región ponúka.“

Jirko Malchárek vo svojej otváracej reči dodal: “BMW, celosvetovo najúspešnejšia značka prémiových vozidiel, potrebuje aj v Bratislave silné a stabilné zázemie. Sme radi, že náš projekt vyhodnotila centrála BMW v medzinárodnom tendri ako najlepší a je malý zázrak, že sa nám do roka podarilo takto veľký projekt úspešne zrealizovať. Veríme, že vďaka nášmu nadšeniu, vybaveniu a profesionalite zamestnancov dokážeme širokému okruhu klientov BMW, ktorí dnes prežívaju radosť z jazdy, priniesť radosť aj z kvalitných a rýchlych služieb pre ich obľúbené vozidlá, teraz a kedykoľvek v budúcnosti.”

BMW Group Slovakia – priamy zástupca výrobcu na Slovensku
BMW Group Slovakia, ako priamy slovenský zástupca výrobcu BMW Group v Mníchove, sleduje stratégiu dlhodobých partnerstiev pre dlhodobo udržateľnú predajnú a servisnú sieť. BMW Group Slovakia ponúka na slovenskom trhu špičkové automobily, motocykle a prémiové služby. K termínu 8. decembra 2014 je v Slovenskej republike:
– 8 autorizovaných predajcov a servisov automobilov značky BMW,
– 2 autorizovaní MINI predajcovia so servisom značky MINI v Bratislave a v Košiciach,
– 2 motocykloví predajcovia so servisom v Bratislave a Banskej Bystrici
– 1 autorizovaný tkz. Servis-only zástupca značky BMW v Bratislave.

Po decembrovom otvorení nového predajno-servisného miesta spoločnosti Group M v Bratislave, v časti Dúbravka, sa v priebehu roka 2015 pripravuje otvorenie nového showroomu BMW pre predajné a servisné služby v Banskej Bystrici. V ďalších mestách Slovenskej republiky pôsobia už tradiční autorizovaní partneri BMW – T.O.B. v Trenčíne, MD-Bavaria v Žiline, Dunauto v Dunajskej Strede, Rija Bavaria v Nitre, Regnum Bavaria v Prešove a Regnum Košice v Košiciach.

Zdroj: Transservice/BMW Group

Foto: BMW Group