Viac info" />

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

Dávajte si pozor: Tu cez víkend uzavrú D1

Počas nadchádzajúceho víkendu úplne uzavrú časť diaľnice D1. Ako ďalej agentúru SITA informovala hovorkyňa Národnej diaľničnej spoločnosti Eva Žgravčáková, úplná uzávierka diaľnice D1 bude od soboty 15. októbra od 15:00 do nedele 16. októbra do 9:00, a to od križovatky Trnava po vjazd Blatné v smere Žilina – Bratislava a od Blatného po križovatku Voderady v smere Bratislava – Žilina.
Dôvodom je demoláciu mosta nad D1 v rámci výstavby diaľničnej križovatky Blatné. Obchádzkové trasy si vodiči môžu pozrieť TU.

Zvoliť môžu cestu cez Trnavu, Hrnčiarovce nad Parnou, Cífer, Igram a Blatné alebo z druhej strany diaľnice trasu cez Senec, Sládkovičovo a Sereď.

„Dopravu z diaľnice D1 budeme v sobotu postupne odkláňať na obchádzkovú trasu už približne od 13.00 h, „uviedla hovorkyňa Národnej diaľničnej spoločnosti Eva Žgravčáková. Úplná uzávera sa týka úseku D1 od križovatky Trnava po vjazd Blatné (smer Žilina – Bratislava) a od Blatného po križovatku Voderady (smer Bratislava – Žilina), a to v čase od 15.00 h v sobotu do 09.00 h v nedeľu.

Zdroj: Netky.sk, ndsas.sk

Foto: ndsas.sk