Viac info" />

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

Dachser Slovakia: Dávame kvalite tvár

Dachser Slovakia, medzinárodný poskytovateľ logistických služieb, vyhodnotil prvý ročník fungovania projektu „Dávame kvalite tvár“. Zúčastnilo sa ho celkovo takmer 50 zástupcov 12 firiem, ktorí sa počas osobných stretnutí na pobočkách spoločnosti Dachser v Lozorne, v Martine a v Košiciach bližšie zoznámili s fungovaním tejto poprednej rodinnej logistické firmy.

Projekt „Dávame kvalite tvár“ spustil Dachser na konci roku 2013. Jeho cieľom je predstaviť zákazníkom nielen rozsiahle portfólio služieb spoločnosti Dachser Slovakia, ale predovšetkým zamestnancov, ktorí sú so zákazníkmi v každodennom kontakte. Hostia si počas návštevy mohli prezrieť priestory pobočiek vrátane skladov, administratívy či prekládkovej haly, a tak spoznať, ako ich zásielky putujú v sieti spoločnosti Dachser od prevzatia až po doručenie.

„V tomto projekte budeme pokračovať aj naďalej,“ hovorí Roman Stoličný, managing director a člen predstavenstva spoločnosti Dachser Slovakia, a dodáva, „pre nás je tento projekt jedinečnou príležitosťou predstaviť zákazníkom jednotlivé oddelenia našej spoločnosti a procesy, ktorými ich zásielky prejdú, než sa dostanú na miesto určenia. Máme možnosť bližšie spoznať potreby zákazníkov a získať pre nás veľmi cennú spätnú väzbu tak, aby sme mohli aj naďalej poskytovať tie najlepšie služby.“

Zdroj: Transservice/Dachser

Foto: Dachser