Viac info" />

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

BMW a Art de vivre: Značka BMW je globálnym partnerom Relais & Chateaux

BMW a združenie popredných hotelov Relais & Châteaux včera oficiálne oznámili vzájomnú spoluprácu na slávnostnom ceremoniáli v Opéra Garnier v Paríži pri príležitosti 60.výročia vzniku združenia.

Globálne partnerstvo medzi BMW a Relais & Chateaux, exkluzívnym združením 520 popredných hotelov a gurmánskych reštaurácií vo viac ako 60 krajinách, má za cieľ vytvoriť jedinečné zážitky pre zákazníkov.

Cieľom partnerstva je prekvapiť a inšpirovať majiteľov značky, ktorí ocenia exkluzivitu, individualitu a nadčasovú eleganciu s novými nápadmi na jedinečné udalosti. Do budúcnosti je naplánovaných množstvo unikátnych spoločných aktivít, ako napríklad gurmánske festivaly a znalecké výlety na spôsob “connoisseur’s tours”.

Jednou z unikátnych ponúk od Relais & Chateaux je „Routes du Bonheur“ (Cesty ku šťastiu) s výnimočnými a príťažlivými itinerármi po celom svete. Nápad bol predstavený v roku 1954 zakladajúcimi členmi Relais & Chateaux. Prvá cesta „Route du Bonheur“ viedla pozdĺž legendárnej Route Nationale 7 z Paríža cez Roanne a Lyon až na Côte d’Azur. Včerajšia ceremónia Relais & Châteaux si uctila historicky prvú „Route du Bonheur“, ktorá bola teraz predstavená aj s prvou BMW Routes du Bonheur Trophy.

Nicolas Peter, Head of European Region BMW Group, predstavil Trophy počas oficiálnej ceremónie spolu s Philippom Gombertom, prezidentom Relais & Chateaux. Peter poznamenal: „Čo by mohlo byť fajnovejšie ako riadiť BMW M6 Cabrio po legendárnej Route National 7 do pôvabného Relais & Châteaux s vynikajúcou gurmánskou reštauráciou. Pre mňa je to pravá podstata „art de vivre“ – umenia žiť. Je pre nás cťou byť globálnym partnerom s Relais & Chateaux a predstaviť BMW Trophy spolu s legendárnou a pôvodnou cestou „Route du Bonheur“ a hotelierov, ktorí privítajú hostí na trase.“

Zdroj: Transservice/BMW Group

Foto: BMW Group

P90169265_lowRes P90169266_lowRes P90169299_lowRes