Viac info" />
  • Slovenčina
  • InfoMail
    Zadajte svoj e-mail a dostávajte bezplatne aktuálne správy z dopravy

    This MailChimp shortcode is now deprecated. Please insert the new shortcode to display this form.

  • Prihlásiť

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

Nová línia výbavy Triedy V značky Mercedes-Benz

Obľúbenú veľkopriestorovú Triedu V značky Mercedes-Benz s novou špičkovou líniou výbavy EXCLUSIVE, ktorá zvýši jej štýlovosť, komfort a funkčnosť čaká svetová premiéra začiatkom marca na ženevskom autosalóne.

Na prvý pohľad identifikujú Triedu V s novou líniou výbavy nápisy EXCLUSIVE na predných blatníkoch. Okrem iného má navyše ozdobné prvky vo vzhľade brúseného hliníka, ventilačné dýzy v striebornej chrómovej farbe, čalúnenie stropu z mikrovlákna DINAMICA (na výber čiernej alebo porcelánovej farby), novú panoramatickú posuvnú strechu, ktorá je najväčšia v segmente (1,90 x 1,12 metra) a pri daždi sa automaticky zavrie, novú veľkú stredovú konzolou (obsahuje USB prípojky na mobil, MP3 či notebooky, otvory na kartu SD ako aj 230- a 12-voltovú zásuvku) s integrovaným chladiacim priečinkom a temperovanými držiakmi na poháre, klimatizované samostatné sedadlá v koži napa pre vodiča, spolujazdca a cestujúcich sediacich vzadu či ozvučovací systém Burmester® s priestorovým zvukom.

press_1598_gallery_11259 press_1598_gallery_11260 press_1598_gallery_11261 press_1598_gallery_11262

„S Triedou V EXCLUSIVE sme náš modelový program obohatili o líniu výbavy, ktorá mimoriadnou exkluzívnosťou a jedinečným komfortom reprezentuje špičku v našom portfóliu. Plníme tak želania náročných automobilových zákazníkov, ktorí oceňujú mimoriadne veľkú ponuku priestoru,“ vysvetľuje Volker Mornhinweg, vedúci divízie Mercedes-Benz Vans.

Lepšiu dynamiku jazdy Triedy V EXCLUSIVE zabezpečuje športový podvozok, 17-palcová brzdová sústava a 19-palcové disky z ľahkých zliatin , a bezpečnosť systém ATTENTION ASSIST a asistent jazdy pri bočnom vetre i aktívny asistent parkovania s 360-stupňovou kamerou, ktorý uľahčuje zaparkovanie.

Zdroj: Mercedes Benz/Transservice

Foto: Mercedes Benz