Viac info" />
  • Slovenčina
  • InfoMail
    Zadajte svoj e-mail a dostávajte bezplatne aktuálne správy z dopravy

    This MailChimp shortcode is now deprecated. Please insert the new shortcode to display this form.

  • Prihlásiť

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

Chcete refundovať DPH? Radi Vám pomôžeme získať späť Vaše peniaze!

Sme moderná a dynamická spoločnosť, ktorá zabezpečuje širokú škálu služieb s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu spokojnosť svojich zákazníkov. Na trhu sme viac ako 10 rokov a máme za sebou bohaté skúsenosti.

Predstavujeme Vám spôsob ako získať späť svoje peniaze formou elektronického spôsobu vrátenia DPH zo zahraničia.

Čím skôr žiadosť o vrátenie DPH predložíte, tým skôr získate späť svoje peniaze.

Periodicita podávania žiadostí na vrátenie zahraničnej DPH je štvrťročná alebo ročná. Žiadosti na vrátenie DPH zo zahraničných nákladov za rok 2015 je možné podávať do 31.09.2016, ale z dôvodu včasného vrátenia Vám odporúčame podávať žiadosti skôr.

Kto môže refundovať DPH?

Nárok na refundáciu DPH zo zahraničia, majú všetky podnikateľské subjekty, ktoré sú vo svojej krajine registrované ako platca DPH, ktoré v zahraničí tankujú, platia mýtne poplatky a využívajú iné služby.

Ako refundovať DPH?

Odovzdajte nám Vaše doklady a my Vás ušetríme celej byrokracie. Náš team preverí Vaše faktúry, spracuje potrebné dokumenty, podá ich na príslušných daňových úradoch a všetko ostatné vybaví za Vás.

Prečo si vybrať práve nás?

Naši klientom ponúkame komplexné služby v oblasti refundácie DPH. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Refundácia daní už pre Vás nebude znamenať nepríjemné papierovanie, ale naopak, spôsob výrazného zníženia administratívy a zlepšenie cash-flow. Vyplnte formulár na našej stránke a informujte sa ONLINE.

Pre našich zákazníkov sme k dispozícii 24 hodín denne. Ochotne poradíme a odpovieme na Vaše požiadavky. Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!

Tím TRANSSERVICE, s.r.o.

10 rokov s nami

Z. Kodálya 1423/23
925 21 Sládkovičovo
Slovenská republika

+421 (0) 31 784 2352

+421 (0) 902 624 876

+421 (0) 918 426 863

info @ transservice.sk