Viac info" />
  • Slovenčina
  • InfoMail
    Zadajte svoj e-mail a dostávajte bezplatne aktuálne správy z dopravy

    This MailChimp shortcode is now deprecated. Please insert the new shortcode to display this form.

  • Prihlásiť

Dopravný blog

Vždy aktuálne správy z dopravy

Bratislavské letisko chce prijať nových zamestnancov aj brigádnikov

Letisko Milana R. Štefánika v Bratislave chce prijať nových zamestnancov. Podľa hovorkyne letiska Veroniky Ševčíkovej si nábor nových pracovných síl vyžaduje nárast prevádzky, keďže za prvý štvrťrok tohto roka stúpol počet cestujúcich na letisku o 38 %.

Zároveň letisko predpokladá nárast počtu pasažierov aj v ďalších mesiacoch. „Letisko Bratislava hľadá desiatky nových pracovníkov a počas najvyťaženejšej letnej turistickej sezóny zároveň aj študentov na brigádnické práce,“ opísala Ševčíková.

V súčasnosti tak letisko prijíma na trvalý pracovný pomer zamestnancov najmä na oddelenie bezpečnostnej kontroly a oddelenie vlastnej ochrany letiska a tiež zamestnancov odbavenia cestujúcich – check-in agentov a aj nakladačov batožiny a zamestnancov na iné voľné pracovné pozície.

V súvislosti s blížiacou sa letnou sezónou, ktorá je na letisku najvyťaženejším obdobím, chce letisko prijať aj študentov – brigádnikov. A to na nakladanie a vykladanie batožín, brigádnikov na vykonávanie bezpečnostnej kontroly a na vybavovanie cestujúcich a batožiny.

ZDROJ: Netky.sk
FOTO: Facebook